Програми лікування

Позбутися дії стресу та відновити душевні сили Вам допоможе спеціально розроблене санаторно-курортне лікування. Його проводять досвідчені лікарі, які дають Вам впевненість та домагаються позитивного результату в справі Вашого оздоровлення.

Антистресова програма

В наших санаторіях представницям прекрасної статі доступна ексклюзивна програма «Жіноче здоров’я», яка спрямована на оздоровлення та профілактику широкого спектру гінекологічних захворювань. Мета програми – комплексне рішення проблем жіночого здоров’я, безпліддя, лікування хронічних гінекологічних захворювань.

Програма «Жіноче здоров’я»

Мета програми – покращення загального стану організму та якості життя; зменшення основних клінічних симптомів; покращення та відновлення процесів мікроциркуляції, покращення лабораторних та функціональних показників.

Програма «Обмін речовин»

Декілька днів або тижнів, проведених на морі, надають сил на весь рік, а відпочинок в санаторії та супутнє оздоровлення дають змогу бути здоровим завжди. Програма «Вільне дихання» сприяє профілактиці при захворюваннях органів дихання, в тому числі, хронічних.

Програма «Вільне дихання»

Хочете мати гарну поставу, позбутися втоми та болю в спині, полегшити рух в суглобах та в хребті – пропонуємо програму «Здоровий хребет».

Програма «Здоровий хребет»

Один з найкращих способів відновити чоловіче здоров’я – санаторно-курортне оздоровлення.

Програма «Чоловіче здоров’я»

Для тих, кому не байдуже своє здоров’я, лікарі нашого санаторію розробили спеціальну програму «Здорові судини», яка містить всі необхідні діагностичні обстеження та лікувальні процедури, а також консультації фахівців.

Програма «Здорові судини»