Нервова система

Профілі лікування

Напружена праця, багаточасові пробки, сімейні проблеми, віддалення від середовища проживання – ось далеко не повний перелік причин появи у людей нервових розладів різного ступеня.

Причиною розвитку неврологічних захворювань найчастіше є екологічні проблеми, соціальні фактори, прискорений темп життя, травми хребта та голови. Сучасний світ упорядкований так, що більшість людей знаходяться щоденно у стані стресу. Ритм життя, навіть в порівнянні з ХХ століттям, значно прискорився. Напружена праця, багаточасові пробки, сімейні проблеми, віддалення від середовища проживання – ось далеко не повний перелік причин появи у людей нервових розладів різного ступеня.

Захворювання нервової системи небезпечні тому, що більшість людей їх просто ігнорує, відносячи їх на властивість характеру або обставини, що склалися. Однак, такі ознаки, як дратівливість, спалахи гніву, підвищена нервова збудженість, згодом можуть перерости в захворювання нервової системи. Своєчасне лікування допоможе Вам жити радісно та зустрічати кожний новий день з посмішкою. Окрім набутих невралгій, останнім часом, людство переслідує хвиля вроджених та спадкових хвороб периферичної нервової системи: дитячий церебральний параліч, міопатія, м’язова дистрофія. Більшість неврологічних захворювань складно лікувати, але на ранніх етапах і там де є можливість відновлення, реабілітація та лікування в санаторії невралгічного профілю допомагають повернути загублене здоров’я. Санаторне лікування неврологічних захворювань в санаторії «Арктика» має декілька переваг. Кліматичні умови курорту Бердянська та природні фактори санаторію мають сприятливий вплив на лікування нервової системи, режим перебування сприяє розслабленню та релаксації організму, терапія без медикаментів у поєднанні із кліматолікуванням, грязелікуванням та водними процедурами визнані найефективнішим методом при захворюванні периферичної нервової системи.

Показання

  • Невралгії;

  • Неврити;

  • Радикуліти, дегенерація хребцевих дисків, наслідки травм хребта;

  • Вегетативні поліневрити, симпатогангліоніти, наслідки травм спинного мозку;

  • Наслідки поліомієліту, нейроциркуляторні дистонії, залишкові явища енцефаліту та менінгіту, хвороба та синдром Рено;

  • Склеродермія, дерматоміозит.

Противопоказання