Профілі лікування

Санаторій «Арктика» має багатовіковий досвід лікування в галузі захворювань опорно-рухового апарату та кістково-м’язової системи. Біль в суглобах та спині, порушення рухових функцій, загальна слабкість організму. Якщо всі ці симптоми Вам знайомі, санаторій з грязелікуванням Ваш кращий лікар.

Кістково-м’язова система

Напружена праця, багаточасові пробки, сімейні проблеми, віддалення від середовища проживання – ось далеко не повний перелік причин появи у людей нервових розладів різного ступеня.

Нервова система

За статистикою кожна четверта смерть – результат таких захворювань. Тому питання щодо лікування захворювань серцево-судинної системи та їх профілактики стає все більш актуальним. Людина, в якої виявлена будь-яка хвороба серця та судин, має пам’ятати про це та постійно піклуватися про своє здоров’я.

Серцево-судинна система

Профіль лікування розроблений співробітниками санаторію «Арктика» та містить комплекс лікувальних процедур, призначених для лікування бронхо-легеневих захворювань, ЛОР органів та верхніх дихальних шляхів.

Органи дихання

Найефективнішим методом лікування органів травлення є лікування мінеральними столовими водами. В результаті, навіть тільки питного лікування, покращується мікроциркуляція крові, зникають спазми, спостерігається позитивний вплив на секрецію шлунку та кислотність.

Органи травлення

Особливо успішно санаторне лікування пацієнтів із захворюванням обміну речовин та цукрового діабету відбувається на бальнеологічних курортах, на яких в комплексі лікування застосовують мінеральні води, рухову активність, кліматотерапію тощо.

Ендокринна система

Сечостатеві хвороби можуть мати дуже негативні наслідки, а саме: порушення потенції та безпліддя, порушення сечовипускання, розлад менструального циклу та позаматкова вагітність.

Сечостатева система

Санаторій «Арктика» пропонує Вашим дітям кращий відпочинок та оздоровлення на Азовському морі. Кліматично зона Бердянська сприятлива для дітей з ослабленим імунітетом, хронічними захворюваннями органів дихання, серцево-судинними захворюваннями, розладами нервової системи.

Відпочинок з дітьми у Бердянську