Процедури

санаторій «Арктика» володіє чудово обладнаною спелеокімнатою (соляною кімнатою). Лікування мікрокліматом соляних печер є одним з найпопулярніших напрямків в спелеотерапії.

Спелеотерапія

Кисневий коктейль – це не тільки смачна пінка, а й корисний продукт, одним із складників якого є кисень, а другим – суміш вітамінних компонентів (соки, трав’яні настої).

Кисневий коктейль

Це сукупність методів лікування, профілактики та медичної реабілітації, що заснована на використанні фізичних вправ, які методично розроблені та спеціально підібрані. При їх призначенні лікар враховує характер захворювання, його особливості, стадію та ступінь хворобливого процесу в органах та системах.

Лікувальна фізкультура

Лікувальні грязі – це природні утворення, що складаються з води, мінеральних та органічних речовин, які в підігрітому стані використовуються в терапевтичних цілях.

Грязелікування

В кожному фізіотерапевтичному кабінеті санаторію «Арктика» встановлені різноманітні апарати для фізіотерапії. Для чого ж вони застосовуються та як працюють?

Апаратна фізіотерапія

Водолікування, на відміну від інших видів лікування, є доступним, простим та безпечним. В залежності від температури води водолікувальні процедури розподіляють на холодні (нижче 20 ◦С), прохолодні (21-33 ◦С), індеферентної температури (34-36 ◦С), теплі (37-39 ◦С) та гарячі (40 ◦С та вище).

Водолікування

Масаж – сукупність прийомів механічного та рефлекторного впливу на тканини та органи у вигляді розтирання, тиску, вібрації, що проводяться безпосередньо на поверхні тіла людини як руками так і спеціальними апаратами з метою досягнення лікувального або іншого ефекту.

Масаж