Номери

Стандарт
Стандарт

Стандарт – комфортабельний двомісний номер, який складається із передпокою, вітальні та ванної кімнати. Затишне умеблювання номеру забезпечує ідеальні умови як для праці, так і для відпочинку, а розкішні панорамні краєвиди на море гарантовано будуть надихати на здійснення величних проектів.

Стандарт
Делюкс
Делюкс

Делюкс – ексклюзивний двомісний номер з панорамним краєвидом на Азовське узберіжжя. Зручне планування, сучасний дизайн номера, бездоганний сервіс та комфорт дозволять Вам плідно попрацювати та чудово відпочити удалині від міської метушні...

Делюкс
Сімейний
Сімейний

Сімейний – просторий двокімнатний номер, який створює сприятливі умови для ведення бізнесу, а комфортабельна та приємна атмосфера дає змогу відпочити від повсякденних справ. Номер складається із передпокою, вітальні, спальні та душової кімнати (максимальна кількість осіб, що мешкають – 4 людини).

Сімейний
Стандарт двокімнатний
Стандарт двокімнатний

Стандарт двокімнатний – просторий та світлий номер з двома ізольованими кімнатами під ключ, що передбачає комфортабельне проживання до чотирьох гостей. До Ваших послуг 4 ліжка, приліжкові тумбочки, телевізор та кондиціонер в кожній кімнаті. Номер оснащений ванною кімнатою та балконом.

Стандарт двокімнатний
Стандарт покращений
Стандарт покращений

Стандарт покращений – комфортабельний двомісний номер з видом на затоку. Номер складається із передпокою, вітальні та ванної кімнати. Вигідне продумане меблювання номеру забезпечує ідеальні умови як для праці, так і для відпочинку, а розкішні панорамні краєвиди на море гарантовано будуть надихати на здійснення величних проектів.

Стандарт покращений