Серцево-судинна система

Профілі лікування

В наш час кількість людей, що страждають на захворювання серцево-судинної системи, різко збільшилося.

За статистикою кожна четверта смерть – результат таких захворювань. Тому питання щодо лікування захворювань серцево-судинної системи та їх профілактики  стає все більш актуальним. Людина, в якої виявлена будь-яка хвороба серця та судин, має пам’ятати про це та постійно піклуватися про своє здоров’я.

Це, в першу чергу, виконання припису лікаря та здоровий спосіб життя, а також перебування в санаторії за профілем серцево-судинної системи. Одним з таких є санаторій «Арктика». Досвід лікування серця та судин показує, що вплив курортних факторів з додатковими методами лікування дають змогу значно покращити стан людини.

Санаторії серцево-судинної системи рекомендуються людям  на етапі реабілітації та при наявності хронічних захворювань судин та серця. Звісно, відвідування санаторію не має відбуватися в період загострення хвороби, а тільки при стабільному стані людини. Всі процедури спрямовані на покращення загального самопочуття, підвищення витривалості повсякденних навантажень, загального покращення якості життя та зниженню ризику ускладнень існуючих хвороб. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє провести повне обстеження та за його результатами призначити відповідне лікування.

Санаторії пропонують різноманітні методи лікування захворювань серцево-судинної системи. м. Бердянськ – один з небагатьох курортів України, де одночасно є три природних фактори, які сприяють лікуванню та оздоровленню всього організму: повітря, вода, грязі. Нажаль, людям, які страждають на хвороби серця та судин, не всі процедури бальнеології та грязелікування можуть бути показані. В цьому випадку спеціалісти призначають щадну програму процедур. При лікуванні застосовується дієтотерапія, фізіотерапія, лікувальна фізкультура, психо- та рефлексотерапія.